ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

ІНФОРМАЦІЯ 

про результати діяльності Благодійної організації 

«Благодійний фонд «Безпечна Дарниця»

протягом року

1. Повна назва ІГС: Благодійна організація «Благодійний фонд «Безпечна Дарниця»

2. Скорочена назва ІГС:  БФ «Безпечна Дарниця»

3. Дані про легалізацію ІГС:

Дата на номер запису в ЄДР: 13.05.2014 року № 10651020000018633, ЄДРПОУ 39212525

4. Адреса, контакти: 02088, м. Київ, вул. Є. Харченка, буд. 45, к. 79, т.м. 0674037862

5. Мета та напрями діяльності. Основною метою діяльності благодійного фонду є надання допомоги для сприяння законним інтересам бенефіціарів у сферах благодійної діяльності, визначених статутом, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах.

Напрямки діяльності Фонду направлені на захист інтересів та надання соціально-психологічної та гуманітарної допомоги:

  • Військовослужбовцям які перебували або перебувають в зоні АТО та їх родини;
  • Особи, які постраждали в наслідок соціальних конфліктів (ВПО);
  • Особи з інвалідністю;
  • Малозабезпечені, багатодітні родини та сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • Жінки, які потерпіли від фізичного насильства в родині.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органах при ОВВ – Громадська рада при Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації, Рада Волонтерів Дарницького району м. Києва, Жіноча Консультативна Рада Дарницького району.

7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду 

Відповідно до сучасних суспільних викликів, сьогодні основними пріоритетами в діяльності БФ «Безпечна Дарниця» є робота з ВПО, з жінками, які потерпають від насильства в родині, особами з інвалідністю, родинами учасників АТО та сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, їх психологічна та матеріальна підтримка. В той же час, діяльність Фонду поширюється на соціальний захист та реабілітацію військовослужбовців, які повертаються додому із місць проведення АТО.

Саме для реалізації цих завдань БФ «Безпечна Дарниця» з 2014 року увійшла до складу Ради волонтерів Дарницького району м. Києва.

На сьогодні, фонд має оперативний штаб, де мешканці м. Києва, можуть отримати психологічну підтримку та гуманітарну допомогу. Волонтери Фонду здійснюють юридичну підтримку незахищених верств населення щодо їх працевлаштування та соціального захисту.

Фонд «Безпечна Дарниця» реалізував програму психологічної підтримки та соціальної адаптації дітей з числа ВПО та дітей учасників АТО «Літо в місті».

З метою профілактики негативних явищ та популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді Фонд був співорганізатором різноманітних спортивно-масових заходів та інформаційно-пропагандистських проектів в м. Києві (Перший фестиваль спорту в Дарницькому районі – 2015, «В країні Здоровляндії», «Здорова молодь – здорова нація»

В 2016 році Фонд провів Фестиваль народної творчості «Свято Великодня в Дарниці», до якого були залучені жінки з числа ВПО, люди з інвалідністю та представниці Університету третього віку.

Було реалізовано проект «Подорожі країною, як інструмент успішної інтеграції ВПО в місцеві громади та їх роль в процесі миротворення в Україні» за підтримки Українського жіночого фонду, Інституту миру США та Глобального фонду для жінок. Мета проекту: подолати уставлені стереотипи про Схід та Захід України, зменшити соціальну та психологічну напругу, що існує між ВПО і приймаючою місцевою громадою шляхом організації подорожей для внутрішньо-переміщених осіб.

Щорічно Фонд проводить конкурс патріотичного малюнку «Моя Україна».

Був проведений круглий стіл щодо змін до законодавства, що регулюють діяльність неприбуткових організацій.

Учасники фонду активно займаються створенням притулку для жінок в Дарницькому районі та залучені в робочу групу з питань впровадження новітніх форм і методів роботи щодо попередження насильства в сімї.

Важливим є те, що в 2017 році, учасниці фонду увійшли до складу створеної Жіночої Консультативної ради Дарницького району м. Києва

У 2017 році Фонд реалізував проект «Жіноча рада – дієва влада» за підтримки Українського Жіночого Фонду, мета якого залучення жінок до прийняття рішень та формування місцевих політик через створення Жіночих рад, як консультативно-дорадчі органи при виконавчих органах влади.

Крім того, за підтримки Minoriti Rights Group Europe реалізувався проект «Партнерство для всіх: розробка стратегій соціально-економічного співробітництва між ромськими громадами та місцевими органами влади»

Волонтери Благодійного фонду «Безпечна Дарниця» за вагомий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток району в 2015-2017 році нагороджені подяками голови Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації. Крім того, Фонд має подяки як від громадян яким надавалась допомога так і інших ІГС.

Інформація про суми членських, благодійних та інших внесків

Протягом 2017-2018 року Фонд отримав загалом 185 000 грн.

З них:

170 000 грн - благодійні гранти

15 000 грн - добровільні пожертвування

До своєї діяльності Фонд залучає волонтерів та партнерські організації 

Майнова база організації

Для здійснення статутної діяльності фонд залучає до своєї роботи 5 постійних працівниць та волонтерів.

Має в користуванні приміщення за адресою: м. Київ, вул. Харченко, буд. 43, яке складається з двох кімнат. Приміщення обладне меблями та офісною технікою. Крім того, є кімната – склад, де зберігаються речі, отримані в якості гуманітарної допомоги.

Адміністративні витрати на утримання Фонду - за рахунок органів управління фонду.

Для ведення статутної діяльності, Фонд спільно з партнерськими організаціями проводить заходи, які направлені на підтримку його бенефіціарів.

Фонд входить до складу Ради Волонтерів Дарницького району м. Києва. Члени Благодійного фонду входять до складу Громадської ради Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації, Громадської ради при КМДА. Це дає можливість додаткової популяризації діяльності фонду та кращої реалізації проектів нашого Фонду.