День "Нульової дискримінації"

День "Нульової дискримінації"1 березня відзначається людьми у всіх куточках світу.


Світовим символом нульової дискримінації є метелик.  Метелик проживає своє життя лише за один день, та як багато він встигає зробити, який він тендітний та сильний водночас.

Саме тому,  в цей день люди у всьому світі діляться малюнками з метеликом та історіями з життя. Адже перший крок до вирішення проблеми – заговорити про неї.

Україна жіночого роду 2017

4 березня 2017 року в приміщенні Дарницької РДА відбувся святковий захід "Україна жіночого роду 2017". Ініціаторами заходу виступили Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну" та Всеукраїнська асоціація "Жінки впливу" за підтримки БФ "Стрічка Надії", ГО "Молодих християнських жінок України", БФ "Безпечна Дарниця", ГО "Дух нації".

На заході були відзначені кращі жінки України. Герої Майдану, учасниці АТО, волонтери, засновниці благодійних та громадських проектів, вдови та матері Героїв були відзначені медалями «За мужність і самовідданість», «За відродження України», «За гідність і патріотизм» від Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну». Героїчних жінок вітали оплесками, стоячи. Нагородами були відзначені і членкині БФ "Безпечна Дарниця". З такими жінками, в України є майбутнє!