НЕ СЛАБКА СПАТЬ: Курси самооборони для жінок

Благодійна організація "Благодійни фонд "Безпечна Дарниця" разом з Police Training Assistance Project - PTAP Інноваційним Фондом з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства «Agriteam» (CPIF) та Асоціацією жінок України «Дія» розпочато новий проект "Неслабка стать: курси самооборони для жінок". Правильно оцінити ситуацію та мобілізуватися, зберігати рівновагу та правильно реагувати в стресових умовах, навчитися мінімізувати загрози здоров’ю та життю у повсякденному житті та ефективній стратегії поведінки у кризових ситуаціях - основна мета даного проету.

Проект "Неслабка стать: курси самооборони для жінок" розрахований на три місяці, протягом яких жінки Дарницького та Голосіївського районів м. Києва, зможуть безкоштовно практично відпрацювати фізичні навички ефективної самооборони від інструкторів патрульної поліції, пропрацювати з психологом та прослухати лекційні заняття про перевищення меж необхідної самооборони для розуміння наслідків та алгоритму дій, якщо правопорушення сталося. 

Заняття будуть проводитися: 
Голосіївський район (щосереди о 18.30 за адресою: вул. Васильківська, 27, біля станції метро «Васильківська»).
Дарницький район (щочетверга о 18.30 за адресою: вул. О. Кошиця, 3а). 

Agriteam Canada Consulting Ltd  #PTAP #PTAPcommunitypolicing


Посилення організаційної спроможності Фонду

Відбувся перший тренінг для членкинь Благодійного фонду "Безпечна Дарниця" та Жіночої консультативної ради при Дарницькій районній в місті Києві державниій адміністарції в рамках проекту "Посилення організаційної спроможності громадських організацій" за підтримки Українського жіночого фонду.

 

Під час стратегічної сесії, членкинями фонду було зауважено, про відсутніссть навичок комунікації і саме тому,  для посилення власної організаційної спроможності першим навчальним тренінгом стала тема "Навички ефективної комунікаціїв та успішної презентації".

Надія Адаменко, канд. філософських наук, доцент кафедри філософії НПУ ім. Драгоманова, дала можливість попрактикувались в ораторському мистецтві та аргументації думок, поміркували про відмінності чоловіків та жінок, і як можна слабкості трансформувати у сильні сторони, дізналися про моделі передачі інформації та життя у еру постправдивості.


ЖІНОЧА РАДА – ДІЄВА ВЛАДА

Завдяки підтримці Українського жіночого фонду, з липня 2017 року Благодійний фонд "Безпечна Дарниця" починає реалізацію проекту «Жіноча рада – дієва влада».

Метою адвокаційної кампанії є – залучення жінок у формуванні місцевих політик та контролю за діяльністю органів влади щодо виконання прийнятих рішень, впровадження гендерної рівності доступу до влади, шляхом створення Жіночих рад, як консультативно-дорадчого органу при місцевих органах влади. Проектом буде охоплено 3 районні в м. Києві державні адміністрації та м. Біла Церква Київської області.


Конкурс дитячого патріотичного малюнку "МОЯ УКРАЇНА"

В Дарницькому районі м. Києва стартував конкурс дитячого патріотичного малюнку "Моя Україна". Мета конкурсу: піднесення патріотизму, підтримки військовослужбовців, привернення уваги громадськості до історії України, виховання в молодого покоління незламного духу свободи, честі й гідності, національної самоідентичності. Організатором конкурсу є депутат Київської міської ради Гончаров В.В. в партнерстві з БФ «Безпечна Дарниця» та Центром 6-16 Еducatіon 


Обійми солдата

Щоп'ятниці волонтери фонду відвідують Національний військово-медичний клінічний центр "Головний військовий клінічний госпіталь", де перебувають на лікуванні військовослужбовці з зони АТО.  Смачні гостинці,  та психологічна підтримка - це те найменше,  що ми можемо дати нашим захисникам.